7328/1 BIANCO CRYSTAL
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 7328/1 |
| Color | WHITE |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 3 |
| Length | 295cm / 116inch |
| Height | 160cm / 63inch |
| Thickness | 4.0cm / 1⅝inch |
| Weight | 600kg |